Loading...

Spawn (1997)

Informacje

Oryginalny tytuł:

Rodzaj: Film

Gatunek: Akcja, Horror

Status: Zakończone

Statystki

0,00 / 10

0 głosów

1 381 wyświetleń

0 fanów

0 oglądających

Opis

Pełne pięć lat temu zawodowy żołnierz, Al Simmons został spalony żywcem. Sprawcy nigdy nie odnaleziono. Po pięciu latach spędzonych w piekle Al powraca do świata żywych jako Spawn - demon mający ohydną, oszpeconą twarz, ale też diabelską moc. W nowym wcieleniu Al niebawem się dowiaduje, że w ciągu tych lat jego najlepszy przyjaciel, Terry Fitzgerald ożenił się z jego żoną, Wandą Blake, z którą ma córkę, Cyan. Niebawem dowiaduje się również, iż po swojej śmierci zawarł w piekle pakt z diabłem o imieniu Malebolgia, dzięki któremu stał się Spawnem. Na rozkaz Malebolgii Al ma zostać dowódcą jego piekielnej armii, która ma zaatakować świat ludzi. Lecz Al nie akceptuje rozkazów diabła i postanawia uchronić swoje rodzinne miasto i swoją rodzinę przed różnymi niebezpieczeństwami, zabić swojego mordercę oraz odzyskać swoje człowieczeństwo.

Amerykański serial dla dorosłych opowiadający o losach postaci komiksowej z wydawnictwa Image Comics stworzonej przez Todda McFarlane’a - Spawnie.

Odcinki

Numer Tytuł Wersja Link
3 Zobacz
2 Zobacz
1 Zobacz

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby komentować!

Informujemy, że strona KreskowkaZone.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.Akceptuję