Kosmoloty (2014)

Informacje

Oryginalny tytuł: Space Race

Rodzaj: Kreskówka

Gatunek: brak danych

Status: Emitowane

Statystki

0,00 / 10

0 głosów

16 118 wyświetleń

0 fanów

0 oglądających

Opis

W nowym serialu najmłodsi wielbiciele przygód wybiorą się w intergalaktyczną wyprawę z elitarną grupą sympatycznych Kosmolotów - statków kosmicznych do zadań specjalnych. Każdy z nich ma wyjątkowe umiejętności: Orła, dowódcę Kosmolotów, cechuje zwinność i niezrównana prędkość, Jastrząb jest bardzo silny i ma fotograficzną pamięć, Jaskółka to mózg całej grupy, Sikorka jest najdzielniejsza ze wszystkich, a Kruk łączy w sobie spryt z ambicją. Orzeł i jego drużyna są kadetami i dopiero poznają przestrzeń kosmiczną - muszą nauczyć się wielu ważnych rzeczy, dowiedzieć się, co to takiego stratosfera i czym jest orbita ziemska. Przy okazji przeżywają zapierające dech w piersiach przygody i, jak na młode Kosmoloty przystało, oddają się zabawom i figlom, które są możliwe tylko w kosmosie.

Serial jest rekomendowany przez NASA. Każdy odcinek był konsultowany z ich ekspertami, żeby jak najdokładniej oddać obraz kosmosu oraz zachować odpowiednią terminologię naukową i technologiczną.

Liczba odcinków: 50

Odcinki

Numer Tytuł Wersja Link
17 Awaria komunikacji. - -
4 Biwak na Tytanie. - -

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby komentować!

Informujemy, że strona KreskowkaZone.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.Akceptuję