Wesołych świąt. Sprawy techniczne.

04 Kwietnia 2015
Kreskówki

Witam!
Wiem że od bardzo dawna nie było dodanego żadnego newsa, dlatego postanowiłem napisać, co i jak szykuję się na naszej stronie.
Najpierw zacznę od tego, że przy starcie projektu poprosiłem jednego z adminów bliźniaczego portalu o pomoc i on przez jakiś czas pomagał mi przy stronie, ale powrócił do swoich obowiązków, tak wiec zostałem sam. Dlatego jest mi trochę ciężko wszystko to ogarnąć :) Ale mimo to, nie podam się tak łatwo.

Doskonale wiem, że zgłaszacie sporo serii do poprawy, prośby o dodanie innych kreskówek po polsku lub angielsku, także filmów i seriali, itd. To wszystko zostanie poprawiane lub dodane. Oczywiście nie od razu, większe serie będą dodawane do listy do zrobienia/poprawy. Tu zacznę, że najpierw będę starał się dawać wersje polską, a jak nie będzie to możliwe, zostanie umieszczona wersja angielska.

Pisząc powyższy akapit wcale nie miałem zamiaru zniechęcić Was o dalsze wysyłanie propozycji o dodanie kolejnych kreskówek, filmów animowanych, czy też seriali i filmów. Z tym nie będzie problemu, tylko proszę pamiętać, że seriale i filmy muszą opierać się na jakichś bajkach lub komiksach.

Odnośnie niedziałających odcinków. Niestety większość kreskówek (szczególnie starych) znajdują się na serwisach, które mają zabezpieczenia przed blokowaniem ich reklam sponsorskich (np. wrzuta czy tune). A niektóre już serwisy dążą do tego samego (np. anyfiles lub vidto). Dlatego sprawne odcinki nie działają Wam. Rozumiem, że większość nie lubi bawić się w zamykanie wyskakujących reklam, ale naprawdę stare serie znajdują się tylko na takich serwisach. Choćby większość filmów umieszczona jest wyłącznie na vshare.io

Tu do razu chciałbym poruszyć kwestię reklam na stronie. Od dłuższego czasu nie było żadnych reklam na stronie (reklamy w playerach należą do tych serwisów, na których znajdują się odcinki), wszystko utrzymywałem ze własnej kieszeni... Niestety nie jestem już w stanie samodzielnie tego opłacać. Albowiem przybyło dość sporo użytkowników i będzie trzeba znów przenieś stronę na większy serwer, a to zwiększa koszty utrzymania. Dlatego postanowiłem najpierw napisać Wam, że wkrótce zostaną dodane reklamy na stronę, które mają pokryć właśnie utrzymania strony. Wiem, że większość nie lubi reklam, ale to jedyny sposób by strona nadal funkcjonowała i dalej się rozwijała.

Na koniec chce wam życzyć smacznego jajka, a także wesołych i pięknych świąt oraz żebyście nie zapomnieli o naszej stronie :)


Informujemy, że strona KreskowkaZone.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.Akceptuję