News techniczny: Omówienie kilku kwestii po raz drugi

08 Października 2014
Strona

Przez prawie cały miesiąc nie dawaliśmy żadnej oznaki życia w postaci newsa. Dziś postanowiliśmy to przełamać... W ostatnim newsie pisaliśmy, że planujemy wprowadzić z powrotem zakładki "nadchodzące" i "emitowane" oraz dać możliwość ustawienia awatarów. Niestety z powodu dużych prac technicznych na AnimeZone jeszcze tej możliwości nie będzie. Jednakże dzisiaj na stronie powróciły dobrze Wam znane z AnimeZone zakładki "Nadchodzące" oraz "Wychodzące" (czyt. emitowane). W wychodzących będziemy umieszczać nie tylko emitowane kreskówki/bajki, ale także serie, które mają zaplonowane w przyszłości kolejne sezony, jak choćby: Hulk i agenci MIAZGY.

Informowaliśmy także, że robimy przegląd serii i je poprawiamy. Na dziś poprawiliśmy praktycznie wszystkie pozycje do litery "N". Niestety w niektórych seriach nie udało się nawet znaleźć angielskiej wersji w zastępstwie braków polskich odcinków. Do końca miesiąca planujemy przejrzeć wszystkie serie na naszej stronie.

Chcielibyśmy również podziękować Wam za przesłane propozycje serii (kreskówek, bajek czy filmów) jakie powinny znaleźć się na naszej stronie oraz za podesłane linki do odcinków. Praktycznie 90% Waszych propozycji już dodaliśmy na stronę, niektóre niestety musieliśmy odrzucić, bo nie znaleźmy żadnych odcinków czy w wersji polskiej, czy angielskiej. Ale i tak jeszcze raz Wam dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę w tej kwestii. Wysyłajcie nam propozycje tytułów, które muszą znaleźć się na naszej stronie.

Na koniec newsa mały spoiler odnośnie kolejnych newsów. Jako że kreskówki/bajki nie wychodzą równomiernie jak anime (czyt. sezony w anime). Postanowiliśmy raz na jakiś czas dawać newsa (domyśle news miesięczny) opisującego nadchodzące premiery filmów i seriali animowanych. Najpierw przedstawimy tytuły, które już znajdują się w zakładce "nadchodzące". A ponadto planujemy dać 2 newsy zawierajace spis i opis filmów i seriali animowanych z uniwersum Marvela i DC (po jednym na uniwersum), które znajdują się na naszej stronie.


Informujemy, że strona KreskowkaZone.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.Akceptuję