News techniczny: Nowa zakładka w menu - Seriale

02 Listopada 2014
Strona

Wielu z Was pisało do nas, abyśmy dodawali również seriale na podstawie komiksów. Początkowo stanowczo odrzucaliśmy taki pomysł, w końcu miała być to strona wyłącznie z bajkami i kreskówkami, ale po ostatnim zapytaniu o dodanie serialów od pewnego użytkownika, który przytoczył również argumenty, postanowiliśmy przełamać się i je też dodawać. A co nam szkodzi... ;p

Nowa zakładka w menu chwilowo nosi roboczą nazwę "Seriale", niestety nie mamy na razie pomysłu jak ją nazwać. W zakładce tej znajdą się seriale oraz filmy, które mają jakieś powiązania z kreskówkami/bajkami lub są na podstawie komiksów. Wkrótce w niej dodamy również znane Wam pozycje "wychodzące/emitowane" oraz "nadchodzące".

Niestety trochę potrwa przerobienie strony głównej a mianowicie "ostatnie kreskówki". W zamyśle mamy, aby przerobić to na możliwość zobaczenia oddzielnie kreskówek i seriali. Tak samo boczne "popularne kreskówki". Prace nad wdrążeniem tego trochę potrwają, dlatego prosimy o cierpliwość w tej kwestii.

A na koniec prosimy o śmiałe spamowanie tytułami kreskówek/bajek oraz seriali i filmów, które powinny znaleźć się na naszej stronie.


Informujemy, że strona KreskowkaZone.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.Akceptuję