News techniczny: Niedziałające odcinki na Firedrive i SockShare

18 Października 2014
Strona

Niestety odcinki znajdujące się na FireDrive (dawne Putlocker) oraz SockShare od jakiegoś czasu nie działają. Wynika to z tego, że owe serwery mają jakieś problemy (mówi się zostali oni hackowani). Początkowo liczyliśmy, że to chwilowy problem i odcinki wrócą. Ale niestety nadzieja matką głupich... Piszemy tego newsa, bo odcinki na tych serwerach zbyt długo już nie działają, poza tym coraz bardziej wątpimy w ich powrót. Dlatego bardzo prosimy o raportowanie tych odcinków na tych serwerach, a my postaramy się dać alternatywne wersje.

Myśleliśmy także nad usunięciem wszystkich odcinków na wymienionych powyżej serwerach, ale niestety jest ich mnóstwo i powstałoby zbyt dużo luk. Dlatego prosimy o śmiałe raportowanie linków/odcinków na FireDrive i SockShare, a my zajmiemy się szybko poprawą.

A na koniec newsa prosimy również o podsyłanie nam tytułów serii jakie powinny znaleźć się na naszej stronie. Bo coraz ciężej nam wyszukać ciekawą kreskówkę/bajkę.


Informujemy, że strona KreskowkaZone.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.Akceptuję